Interiérové štúdio a poradenstvo – Habité

Služby

Naša spoločnosť Vám rada ponúkne odbornú pomoc pri vylepšovaní Vášho interiéru. Poradíme Vám s hľadaním riešenia, ktoré bude rešpektovať všetky Vaše požiadavky na funkčnosť i dizajn, a následne zabezpečíme jeho realizáciu. 

Zameranie interiéru

Naši odborníci Vám bezplatne zamerajú interiér a navrhnú závesný systém, ktorý bude najviac vyhovovať Vašim požiadavkám na zatienenie i jeho dizajn.  Poradia Vám i s riešením atypických tvarov okien a nezaskočia ich ani problematické podklady pre upevnenie úchytov dekorácie.


Návrh dekorácií, odborné poradenstvo

Naši dizajnéri Vám poradia s výberom vhodných dekoračných látok, materiálov, vzorov i farieb a dokážu navrhnúť dekorácie, ktoré rešpektujú aj všetky Vaše prípadné požiadavky.


Montáž garníž, koľajničiek, konzol, roliet

Naši osvedčení montážnici Vám upevnia závesné systémy, konzoly, rolety do okien a pre najnáročnejších zákazníkov namontujú i koľajničky s elektromotorom na diaľkové ovládanie.


Tapetovanie a maľovanie stien

Naši tapetári a maliari majú mnoho dlhoročných skúseností, a tak Vám spoľahlivo a odborne aplikujú na steny tapety všetkých dostupných materiálov. V prípade, že Vaša stena nemá povrch vhodný na tapetovanie, pred samotným nanášaním tapiet ho upravia tak, aby odstránili všetky nerovnosti. Poradia si i s maľovaním stien a aplikáciou rôznych špeciálnych farebných stierok.


Profesionálny šicí servis a dekorovanie

Naši pracovníci Vám zabezpečia vysokokvalitné spracovanie a ušitie dekoračných materiálov a následné nadekorovanie zhotovených záclon, závesov, vykasávacích roletiek, bočných úchytov i volánov priamo u Vás doma.

Kontaktujte nás

Beskydská 17br /811 05 Bratislavabr / br / + 421 910 962 331br /link info@habite.skinfo@habite.sk/link